Noc Muzeów w Izbie Pamięci w Przyłęku
𝙉𝙤𝙘 𝙈𝙪𝙯𝙚𝙤́𝙬 𝙬 Izba Pamięci w Przyłęku ! ![]()
Już wkrótce wyjątkowy wieczór pełen historii, wspomnień i lokalnych opowieści. To doskonała okazja, by zobaczyć niezwykłe eksponaty, poczuć klimat dawnych lat i wspólnie odkrywać historię naszego regionu.
9 maja
17:00
Przyłęk 6
Patronat honorowy: Starosta Powiatu Garwolińskiego Iwona Kurowska
Przyjdź z rodziną i znajomymi — czeka na Was niepowtarzalna atmosfera i spotkanie z historią. Do zobaczenia!

